Nowe produkty w ofercie ALE!

0

Polski producent suplementów diety, po sukcesie na rynku sportów wytrzymałościowych, nie tylko poszerza swoją ofertę o zbożowe batony energetyczne z witaminami i magnezem ALE Bar, ale również prezentuje nową linię produktową – ALE Power dedykowaną miłośnikom fitnessu, crossfitu, sztuk walki oraz sportów sylwetkowych!

 

– Naszym celem od samego początku było dostarczenie sportowcom i osobom aktywnym gamy najwyższej jakości odżywek i suplementów, które pozwolą uzupełnić niezbędne, kluczowe dla organizmu substancje odżywcze, a tym samym osiągać najlepsze wyniki sportowe – mówi dr farm. Jakub Czaja, były olimpijczyk, a obecnie członek Zarządu i konsultant żywieniowy ALE. – O ile zwolennicy sportów wytrzymałościowych mogli znaleźć u nas niezbędne wsparcie suplementacyjne, o tyle dochodziły do nas prośby o wzbogacenie oferty dla osób, które ćwiczą na siłowni, wywodzą się ze sztuk walki, crossfitu czy też sportów sylwetkowych – wyjaśnia.

 

Produkty marki ALE cechuje absolutnie najwyższa jakość w przystępnej cenie. W procesie produkcji nowych suplementów te proporcje także zostały zachowane. Najlepsze surowce, precyzyjne opracowane formuły oraz certyfikaty jakości GMP i HACCP gwarantują bezpieczeństwo wytwarzanych suplementów!

 

ale bcaa_plus

 

– Poprzeczkę stawiamy sobie wysoko. Mimo iż rynek suplementów diety, szczególnie w kategorii fitness, jest mocno nasycony wierzymy, że produkty ALE znajdą swoich odbiorców. Od konkurencji wyróżnia nas farmaceutyczna, wysoka jakość, a co za tym idzie bezpieczeństwo i wiadome pochodzenie produktu. – zauważa dr. Czaja – Obecnie coraz więcej osób świadomie wybiera odżywki. Minęły czasy kiedy z półek zgarniało się tanie, niskiej jakości substytuty. Teraz sportowcy stawiają na zdrowie i bezpieczeństwo, co cieszy i motywuje nas do pracy nad kolejnymi pozycjami w ofercie – dodaje.

 

Z początkiem roku w ofercie marki ALE pojawiły się:

 

• ALE Bar – dostępne w trzech najczęściej wybieranych smakach (malina, orzech-migdał, śliwka-żurawina) zbożowe batony energetyczne z witaminami i magnezem. W okresie intensywnej pracy umysłowej pozwalają na uniknięcie spadków poziomu energii i napadów wilczego głodu. Ładunek energetyczny zawarty w batonach ALE Bar pomaga utrzymać odpowiednią intensywność treningu do samego końca;

• ALE Creatine – oddziałuje na wzrost efektywności w budowaniu masy oraz siły mięśniowej. Powala zwiększyć intensywność wykonywanego treningu. ALE Creatine to mikronizowana kreatyna w formie monohydratu z dodatkiem witaminy B6;

ALE Glutamine – hamuje rozpad mięśni podczas treningu, zwiększa wytrzymałość i wspomaga regenerację organizmu. ALE Glutamine uzupełnia dietę w witaminę C, cynk oraz L-glutaminę (najpowszechniej występujący aminokwas w ludzkim organizmie);

• ALE BCAA – wspomaga proces regeneracji, jak również procesy budowy masy mięśniowej. ALE BCAA uzupełnia dietę w aminokwasy: L-leucynę, L-izoleucynę oraz L-walinę dostarczone w proporcjach 2:1:1.

• ALE BCAA Glutamine + – wspomagania odporność organizmu oraz hamuje rozpad mięśni, dzięki czemu pozwala na szybsze zbudowanie docelowej sylwetki. Pozytywnie wpływa na efektywność wykonywanego treningu i zmniejszenie odczuwania zmęczenia.

 

preview promocyjna_fb_produkty

W ciągu najbliższych miesięcy, marka zapowiada wprowadzenie kolejnych produktów linii ALE Power i ALE Energy. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej https://ALEnergy.eu. Dostępne są tam nie tylko szczegółowe opisy i skład poszczególnych produktów ALE, lecz także informacje o ich zalecanym dawkowaniu, porady żywieniowe oraz sklep internetowy. Zapraszamy też na fanpage marki!

 

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje rekordy życiowe to 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. Od 2016 roku jestem również redaktorem naczelnym Business Insider Polska, serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Miesięcznie czyta go około 6 mln unikalnych użytkowników. W Business Insider i Onet.pl prowadzę program „Na Czasie” W latach 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here