Miasto Mistrzów Triathlonu – zawody w Dąbrowie Górniczej

0


 

 

 

 

 

 

 

 

Trasa jest naprawdę świetna. Trzeba przyznać, że Dąbrowa jest miastem atrakcyjnym pod względem rekreacyjno sportowym, mamy molo o wyjątkowym kształcie z wejściem wgłąb jeziora, prawdopodobnie jedyne krzywe molo na świecie ☺ Sprawi to, że wbieg i wybieg z wody będą bardzo widowiskowe.

 

pywanie TDG_stycze-2016

 

Trasa kolarska prowadzi tym razem po głównych ulicach miasta. Przyznam, że to ekscytuje mnie najbardziej! Mało tego! Druga strefa zmian i sama trasa biegowa to ścisłe centrum miasta!

 

Są to zawody na wzór imprez międzynarodowych, gdzie w ten sposób zwiększa się atrakcyjność oraz widowiskowość. Cały czas uparcie twierdzę, że z triathlonem trzeba wychodzić do centrum miast, trzeba wyjść do ludzi, a nie organizować zamknięte zawody dla znajomych i rodzin z trasami po lasach i zakamarkach miast. Jest to przecież niesamowicie widowiskowa dyscyplina, wzbudza ogromne emocje, trzeba tylko ją odpowiednio umiejscowić. 

Myślę, że kierunek pracy jest obrany w dobrą stronę, Rzymu od razu nie zbudowano i kiedy rozmawiałem z organizatorami, podkreślałem, że to kilka lat ciężkiej pracy, budowania zaufania startujących, sponsorów, kibiców oraz władz Dąbrowy, zanim w „mieście Mistrzów Triathlonu” będzie impreza na miarę legendy, którą tworzą tutejsi zawodnicy już od wielu lat.

 

Kuster1 stycze2014

 

W swoim imieniu oraz całego mojego Triathlon-X Team, chciałbym zaprosić wszystkich do startu w tej imprezie. Jeśli jesteście ciekawi, w jakich warunkach trenowali i trenują Mistrzowie Polski, macie szansę się przekonać.

 

 

 

 dglogo

 

 

 

 

 

 logoAT-broszura

 

KALENDARZ IMPREZ AKADEMII TRIATHLONU TO ROZBUDOWNE NARZĘDZIE DO PROMOCJI TWOJEJ IMPREZY! 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! 

 

lub 

 

samodzielnie dodaj imprezę: 

 

kalendarz luty2016

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here